CN1206S14BAUTOG
EPCOSEPCOS
CN1206S14BAUTOG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CN1206S14BAUTOG
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu VARISTOR 22V 200A 1206
Datasheety: CN1206S14BAUTOG.pdf
  • Zpráva
Specifikace CN1206S14BAUTOG
Part Number CN1206S14BAUTOG Výrobce EPCOS
Popis VARISTOR 22V 200A 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6855 pcs Datový list CN1206S14BAUTOG.pdf
Varistorové napětí (typ) 22V Varistorové napětí (Max) 27V
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména 495-1459-2
B72520V1140S262
Provozní teplota - Počet okruhů 1
Typ montáže Surface Mount, MLCV Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Maximální DC voltů 16V Maximální AC voltů 14V
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 0.60J
Detailní popis 22V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Aktuální - Překročení 200A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
CN11770_IRIS
CN11770_IRIS
Výrobci: LEDiL
Popis: LENS CLR 14-18DEG SPOT ADHESIVE
Na skladě: 11910 pcs
Stažení: CN11770_IRIS.pdf
RFQ
CN12099_LENA-S
CN12099_LENA-S
Výrobci: LEDiL
Popis: REFLECTOR 111MM RND NICHIA
Na skladě: 3270 pcs
Stažení: CN12099_LENA-S.pdf
RFQ
CN12107_LENA-S-DL
CN12107_LENA-S-DL
Popis: REFLECTOR 111MM RND CREE SPOT
Stažení: CN12107_LENA-S-DL.pdf
CN1206L8G
CN1206L8G
Výrobci: EPCOS
Popis: VARISTOR 15V 200A 1206
Stažení: CN1206L8G.pdf
CN11772_IRIS-O
CN11772_IRIS-O
Popis: LENS CLEAR ELLIPTICAL/OVAL ADH
Stažení: CN11772_IRIS-O.pdf
CN1200
CN1200
Výrobci: Laird Technologies - Antennas
Popis: CONN N PLUG CRIMP
Na skladě: 900 pcs
Stažení:
CN11771_IRIS-M
CN11771_IRIS-M
Popis: LENS CLEAR 18-30DEG MEDIUM ADH
Stažení: CN11771_IRIS-M.pdf
Popis: REFLECTOR 111MM RND CITIZEN SPOT
Stažení: CN12101_LENA-S.pdf
Popis: LENS ASSY 1POS 111MM RND 87MM
Stažení:
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: OTHER ELASTOMERS
Stažení: CN1192-000.pdf
CN12100_LENA-W
CN12100_LENA-W
Popis: LENS ASSY 1POS 111MM RND 85.6MM
Popis: LENS ASSY 1POS 111MM RND 86.1MM
Průmyslové zprávy
Rohm dodává 10 automobilových SiC mosfets
„Uvedení řady SCT3xxxxxHR umožňuje společnosti Rohm nabídnout největším výrobním odvětv...
ON přidává k SiC MOSFETům
ON Semiconductor představil dva SiC MOSFETy zaměřené na EV, solární a UPS aplikace. Průmyslov...
APEC: TI si myslí, že postranně vyrábí čip ac-dc s 15mW stand-by
„Toto zařízení dosahuje nejlepší rovnováhy mezi vysokou účinností a ultravysokým hlukem p...
Sponzorovaný obsah: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Analyzátor spektra SIGLENT SVA1015X je velmi výkonný a flexibilní nástroj pro různá měření...
Očekává se, že výdaje na polotovary v tomto roce klesnou o 14% a v příštím roce vzrostou o 27%