VLM40W-12
ERP PowerERP Power
VLM40W-12 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: VLM40W-12
Výrobce / značka: ERP Power
Popis produktu LED DRIVER CC 120-277VAC 12VDC
Datasheety: VLM40W-12.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace VLM40W-12
Part Number VLM40W-12 Výrobce ERP Power
Popis LED DRIVER CC 120-277VAC 12VDC Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3609 pcs Datový list VLM40W-12.pdf
Napětí - Výstup 12V Napětí - vstup (Min) 120VAC
Napětí - vstup (Max) 277VAC Typ Constant Voltage
topologie AC DC Converter styl koncovky Wire Leads
Velikost / Rozměry 5.12" L x 0.78" W x 0.78" H (130.0mm x 19.8mm x 19.8mm) Série VLM40
hodnocení IP20 Příkon (W) 40W
Ostatní jména 1800-1132
VLM40W-12-ND
Provozní teplota 90°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
Účinnost 93% stmívání -
Detailní popis 3.33A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Proud - výstup (Max) 3.33A