C2052A.93.05
General CableGeneral Cable
C2052A.93.05 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: C2052A.93.05
Výrobce / značka: General Cable
Popis produktu HOOK-UP SOLID 18AWG YELLOW 500'
Datasheety: C2052A.93.05.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace C2052A.93.05
Part Number C2052A.93.05 Výrobce General Cable
Popis HOOK-UP SOLID 18AWG YELLOW 500' Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1088 pcs Datový list C2052A.93.05.pdf
Wire Gauge 18 AWG Napětí 300V
Série 2052A hodnocení UL Style 1007/1569, ASTM B-33
Ostatní jména C2052Y-500 Provozní teplota -20°C ~ 105°C
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Délka 500.0' (152.4m)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant bunda Color Yellow
Bunda (izolace) Tloušťka 0.016" (0.41mm) Bunda (izolace) Materiál Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Bunda (izolace) Průměr 0.072" (1.83mm) Funkce -
Detailní popis 18 AWG Hook-Up Wire Solid Yellow 300V 500.0' (152.4m) dirigent Strand Solid