0GBC025.VP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0GBC025.VP
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu FUSE AUTOMOTIVE 25A 32VAC/VDC
Datasheety: 1.0GBC025.VP.pdf2.0GBC025.VP.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0GBC025.VP
Part Number 0GBC025.VP Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE AUTOMOTIVE 25A 32VAC/VDC Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 36189 pcs Datový list 1.0GBC025.VP.pdf2.0GBC025.VP.pdf
Napìtí - DC 32V Napìtí - AC 32V
Velikost / Rozměry 0.236" Dia x 0.984" L (6.00mm x 25.00mm) Série GBC
Doba odezvy - Obal Bulk
Paket / krabice Torpedo Ostatní jména 0GBC025VP
GBC025.VP
GBC025VP
Provozní teplota - Typ montáže Holder
Typ pojistky Automotive Funkce Indicating
Jmenovitá hodnota proudu 25A Třída -