0SPF015.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0SPF015.T Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0SPF015.T
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu FUSE CARTRIDGE 15A 1KVDC 5AG
Datasheety: 0SPF015.T.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0SPF015.T
Part Number 0SPF015.T Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE CARTRIDGE 15A 1KVDC 5AG Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6646 pcs Datový list 0SPF015.T.pdf
Napìtí - DC 1kV Velikost / Rozměry 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Série POWR-GARD® SPF Doba odezvy Fast
Obal Bulk Paket / krabice 5AG, 10mm x 38.1mm
Ostatní jména 0SPF015.T-ND
0SPF015T
F5109
SPF 15
SPF015
SPF15
Provozní teplota -
Typ montáže Holder Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ pojistky Cartridge
Funkce - DC Cold Resistance 0.00799 Ohms
Jmenovitá hodnota proudu 15A Třída -