D6015L52
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
D6015L52 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: D6015L52
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu DIODE GEN PURP 600V 9.5A TO220
Datasheety: 1.D6015L52.pdf2.D6015L52.pdf3.D6015L52.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace D6015L52
Part Number D6015L52 Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis DIODE GEN PURP 600V 9.5A TO220 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 76401 pcs Datový list 1.D6015L52.pdf2.D6015L52.pdf3.D6015L52.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.6V @ 9.5A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Dodavatel zařízení Package TO-220 Isolated Tab Rychlost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Série - Reverse Time Recovery (TRR) 4µs
Obal Bulk Paket / krabice TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads
Provozní teplota - spojení -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Diode Type Standard Detailní popis Diode Standard 600V 9.5A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Proud - zpìtný únikový @ Vr 10µA @ 600V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 9.5A