JLLN040.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLN040.T Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JLLN040.T
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu FUSE CARTRIDGE 40A 300VAC/160VDC
Datasheety: JLLN040.T.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace JLLN040.T
Part Number JLLN040.T Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE CARTRIDGE 40A 300VAC/160VDC Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4266 pcs Datový list JLLN040.T.pdf
Napìtí - DC 160V Napìtí - AC 300V
Velikost / Rozměry 0.563" Dia x 0.874" L (14.30mm x 22.20mm) Série POWR-GARD® JLLN
Doba odezvy Fast Obal Bulk
Paket / krabice Cartridge, Non-Standard Ostatní jména F11245
JLLN 40A
JLLN040
JLLN040.T-ND
JLLN40
Provozní teplota - Typ montáže Holder
Typ pojistky Cartridge Funkce -
Jmenovitá hodnota proudu 40A Třída T
Vypínací schopnost @ jmenovité napětí 200kA AC, 20kA DC schválení CE, CSA, UR
Aplikace Electrical, Industrial
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
JLLN030.T
JLLN030.T
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: FUSE CARTRIDGE 30A 300VAC/160VDC
Na skladě: 4557 pcs
Stažení: JLLN030.T.pdf
RFQ
JLLN035.TXP
JLLN035.TXP
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: FUS 300V F/A CLASS T 35A PLTD
Na skladě: 3688 pcs
Stažení: JLLN035.TXP.pdf
RFQ
JLLN040.TXLS
JLLN040.TXLS
Popis: FUS 160VDC F/A TELECOM 40A PCB M
Stažení: JLLN040.TXLS.pdf
JLLN040.TXP
JLLN040.TXP
Popis: FUS 300V F/A CLASS T 40A PLTD