KLPC6000X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: KLPC6000X
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu FUSE CARTRIDGE 6KA 600VAC/480VDC
Datasheety: KLPC6000X.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Stav zásob 32 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 32 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace KLPC6000X
Part Number KLPC6000X Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE CARTRIDGE 6KA 600VAC/480VDC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 32 pcs Datový list KLPC6000X.pdf
Napìtí - DC 480V Napìtí - AC 600V
Velikost / Rozměry 7.126" Dia x 4.000" L (181.00mm x 101.60mm) Série POWR-GARD®, POWR-PRO® KLPC