L6004F51
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L6004F51 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: L6004F51
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu TRIAC SENS GATE 600V 4A TO202
Datasheety: 1.L6004F51.pdf2.L6004F51.pdf3.L6004F51.pdf4.L6004F51.pdf
  • Zpráva
Specifikace L6004F51
Part Number L6004F51 Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TRIAC SENS GATE 600V 4A TO202 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6163 pcs Datový list 1.L6004F51.pdf2.L6004F51.pdf3.L6004F51.pdf4.L6004F51.pdf
Napětí - Off State 600V Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2V
triak Type Logic - Sensitive Gate Dodavatel zařízení Package TO-202
Série - Obal Bulk
Paket / krabice TO-202 Long Tab Provozní teplota -40°C ~ 110°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Through Hole TO-202
Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 4A Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 33A, 40A
Proud - přidržení (H) (Max) 10mA Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 5mA