LR256001C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LR256001C
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu FUSE HLDR CART 250V 600A CHASSIS
Datasheety: LR256001C.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace LR256001C
Part Number LR256001C Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE HLDR CART 250V 600A CHASSIS Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 6101 pcs Datový list LR256001C.pdf
Napětí 250V styl koncovky Box Lug
Série Class R Ostatní jména LR25600-1C
Orientace - Počet okruhů 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Typ pojistky Holder
Typ pojistky Cartridge Fuse Size 2.843" Dia x 10.374" L (72.2mm x 263.5mm)
Pro použití s ​​/ příbuzné výrobky Class R Detailní popis Fuse Holder 600A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Jmenovitá hodnota proudu 600A Materiál kontaktu -