Q201E3RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: Q201E3RP
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92
Datasheety: Q201E3RP.pdf
  • Zpráva
Specifikace Q201E3RP
Part Number Q201E3RP Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 2782 pcs Datový list Q201E3RP.pdf
Napětí - Off State 200V Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
triak Type Logic - Sensitive Gate Dodavatel zařízení Package TO-92
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Provozní teplota -65°C ~ 125°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 1A Through Hole TO-92
Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 1A Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 16.7A, 20A
Proud - přidržení (H) (Max) 15mA Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 10mA