RLD60P250XFF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RLD60P250XFF
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu PTC RESET FUSE 60V 2.5A RADIAL
Datasheety: RLD60P250XFF.pdf
  • Zpráva
Specifikace RLD60P250XFF
Part Number RLD60P250XFF Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis PTC RESET FUSE 60V 2.5A RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6348 pcs Datový list RLD60P250XFF.pdf
Napětí - Max 60V Typ Polymeric
Doba do vypnutí 15.6s Tloušťka (Max) -
Velikost / Rozměry 0.839" Dia x 0.122" T (21.30mm x 3.10mm) Série POLY-FUSE®, RLD60
Odolnost - posuv (R1) (Max) 130 mOhms Odolnost - Počáteční (Ri) (Min) 50 mOhms
hodnocení - Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Disc Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 0.402" (10.20mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.039" (26.40mm) Detailní popis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 2.5A Ih Through Hole Radial, Disc
Proud - Trip (It) 5A Proud - Max 40A
Proud - přidržení (H) (Max) 2.5A schválení cURus, TUV