SL1003A400RF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SL1003A400RF
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu GDT 400V 10KA T/H FAIL SHORT
Datasheety: SL1003A400RF.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SL1003A400RF
Part Number SL1003A400RF Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis GDT 400V 10KA T/H FAIL SHORT Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 55196 pcs Datový list SL1003A400RF.pdf
Napětí - DC Spark Over (nom) 400V Tolerance -
Série SL1003A Obal Tray
Paket / krabice Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Počet pólů 3
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impulsní výbojový proud (8 / 20μs) 10000A (10kA)
selhání Short Yes Detailní popis Gas Discharge Tube 400V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole