SL1122A450
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SL1122A450
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu GDT 450V 10KA THROUGH HOLE
Datasheety: SL1122A450.pdf
  • Zpráva
Specifikace SL1122A450
Part Number SL1122A450 Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis GDT 450V 10KA THROUGH HOLE Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5544 pcs Datový list SL1122A450.pdf
Napětí - DC Spark Over (nom) 450V Tolerance -
Série SL1122A Obal Tray
Paket / krabice Radial Cylinder, 3 Lead Počet pólů 3
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impulsní výbojový proud (8 / 20μs) 10000A (10kA)
selhání Short No Detailní popis Gas Discharge Tube 450V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SL12 10004
SL12 10004
Výrobci: Ametherm
Popis: ICL 10 OHM 20% 4A 12MM
Na skladě: 104326 pcs
Stažení: SL12 10004.pdf
RFQ
SL12 10004-B
SL12 10004-B
Výrobci: Ametherm
Popis: ICL 10 OHM 20% 4A 13MM