V420LC10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V420LC10 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: V420LC10
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM
Datasheety: V420LC10.pdf
  • Zpráva
Specifikace V420LC10
Part Number V420LC10 Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5652 pcs Datový list V420LC10.pdf
Varistorové napětí (typ) 680V Varistorové napětí (Min) 612V
Varistorové napětí (Max) 748V Série LC
Obal Bulk Paket / krabice Disc 10mm
Provozní teplota -55°C ~ 85°C (TA) Počet okruhů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Maximální DC voltů 560V Maximální AC voltů 420V
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 55J
Detailní popis 680V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Aktuální - Překročení 2.5kA
Kapacitní @ Frekvence 20pF @ 1MHz
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
V420LA7PX2855
V420LA7PX2855
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM
Na skladě: 398883 pcs
Stažení: V420LA7PX2855.pdf
RFQ
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Na skladě: 448501 pcs
Stažení:
RFQ
V420LC10PX2855
V420LC10PX2855
Popis: VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM
Stažení:
V420LC20AP
V420LC20AP
Popis: VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM
Stažení: V420LC20AP.pdf
V420LA7P
V420LA7P
Výrobci: Littelfuse Inc.
V420LC10P
V420LC10P