V511DHB34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V511DHB34 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: V511DHB34
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu VARISTOR 820V 40KA SQUARE 34MM
Datasheety: V511DHB34.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
180 pcs
  • Zpráva
Specifikace V511DHB34
Part Number V511DHB34 Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis VARISTOR 820V 40KA SQUARE 34MM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5647 pcs Datový list V511DHB34.pdf
Varistorové napětí (typ) 820V Varistorové napětí (Min) 738V
Varistorové napětí (Max) 902V Série DHB34
Obal Bulk Paket / krabice Square 34mm, Tabs
Provozní teplota -55°C ~ 85°C (TA) Počet okruhů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Maximální DC voltů 675V Maximální AC voltů 510V
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 700J
Detailní popis 820V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Tabs Aktuální - Překročení 40kA
Kapacitní @ Frekvence 2500pF @ 1MHz