ZCAS150.XP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ZCAS150.XP
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu FUSE ZCASE MEGA 32V 150A 1-PC CA
Datasheety: 1.ZCAS150.XP.pdf2.ZCAS150.XP.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace ZCAS150.XP
Part Number ZCAS150.XP Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE ZCASE MEGA 32V 150A 1-PC CA Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6461 pcs Datový list 1.ZCAS150.XP.pdf2.ZCAS150.XP.pdf
Napìtí - DC 32V Velikost / Rozměry 1.185" L x 1.047" W x 0.634" H (30.10mm x 26.60mm x 16.10mm)
Série ZCASE Doba odezvy -
Obal Bulk Paket / krabice Module
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Bolt Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Roztavení 75000
DC Cold Resistance 0.32 mOhms Jmenovitá hodnota proudu 150A