M30-3101546
HarwinHarwin
Harwin
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: M30-3101546
Výrobce / značka: Harwin
Popis produktu 1.25MM PITCH SIL PC TAIL VERT
Datasheety: M30-3101546.pdf
  • Zpráva
Specifikace M30-3101546
Part Number M30-3101546 Výrobce Harwin
Popis 1.25MM PITCH SIL PC TAIL VERT Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4891 pcs Datový list M30-3101546.pdf
napìtí 100V Ukončení Solder
Styl Board to Cable/Wire Plátování Shrouded - 4 Wall
Série M30 Rozteč řádků - Párování -
Pitch - Párování 0.049" (1.25mm) Obal Bulk
Celková délka kontaktu - Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Počet řádků 1 Počet poloh Loaded All
Počet poloh 15 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Pářil stohování Heights - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diferenciální přenos dat Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Výška izolace 0.165" (4.20mm)
Izolační barva Natural Ochrana proti vniknutí -
Funkce - upevňovací Type Detent Lock
Detailní popis Connector Header Through Hole 15 position 0.049" (1.25mm) Jmenovitá hodnota proudu 1A
Typ kontaktu Male Pin Tvar kontaktu Rectangular
Materiál kontaktu Phosphor Bronze Délka kontaktu - příspěvek 0.091" (2.30mm)