M30-5013045R
HarwinHarwin
Harwin
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: M30-5013045R
Výrobce / značka: Harwin
Popis produktu CONNECTOR
Datasheety: M30-5013045R.pdf
  • Zpráva
Specifikace M30-5013045R
Part Number M30-5013045R Výrobce Harwin
Popis CONNECTOR Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 2902 pcs Datový list M30-5013045R.pdf
napìtí 125V Ukončení Solder
Styl Board to Cable/Wire Plátování Shrouded - 4 Wall
Série M30 Rozteč řádků - Párování -
Pitch - Párování 0.049" (1.25mm) Obal Bulk
Celková délka kontaktu - Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Počet řádků 1 Počet poloh Loaded All
Počet poloh 30 Typ montáže Surface Mount, Right Angle
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Pářil stohování Heights - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diferenciální přenos dat Polyamide (PA9T), Nylon 9T Výška izolace 0.083" (2.10mm)
Izolační barva Natural Ochrana proti vniknutí -
Funkce Pick and Place, Solder Retention upevňovací Type Detent Lock
Detailní popis Connector Header Surface Mount, Right Angle 30 position 0.049" (1.25mm) Jmenovitá hodnota proudu 1A