M50-4701745
HarwinHarwin
M50-4701745 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: M50-4701745
Výrobce / značka: Harwin
Popis produktu CONN HDR 1.27MM SMD T/H 34POS
Datasheety: 1.M50-4701745.pdf2.M50-4701745.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1008 pcs
  • Zpráva
Specifikace M50-4701745
Part Number M50-4701745 Výrobce Harwin
Popis CONN HDR 1.27MM SMD T/H 34POS Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 64981 pcs Datový list 1.M50-4701745.pdf2.M50-4701745.pdf
napìtí - Ukončení Solder
Styl Board to Board Plátování Shrouded - 4 Wall
Série Archer M50 Rozteč řádků - Párování 0.050" (1.27mm)
Pitch - Párování 0.050" (1.27mm) Obal Tube
Celková délka kontaktu - Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Počet řádků 2 Počet poloh Loaded All
Počet poloh 34 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Pářil stohování Heights 6mm Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diferenciální přenos dat Liquid Crystal Polymer (LCP) Výška izolace 0.224" (5.69mm)
Izolační barva Black Ochrana proti vniknutí -
Funkce - upevňovací Type Push-Pull
Detailní popis Connector Header Through Hole 34 position 0.050" (1.27mm) Jmenovitá hodnota proudu 1A per Contact
Typ kontaktu Male Pin Tvar kontaktu Square
Materiál kontaktu Copper Alloy Délka kontaktu - příspěvek 0.091" (2.30mm)