M50-4904945
HarwinHarwin
Harwin
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: M50-4904945
Výrobce / značka: Harwin
Popis produktu CONNECTOR SOCKET
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace M50-4904945
Part Number M50-4904945 Výrobce Harwin
Popis CONNECTOR SOCKET Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3941 pcs Datový list
napìtí - Ukončení Solder
Styl Board to Board Plátování Shrouded - 4 Wall
Série Archer M50 Rozteč řádků - Párování 0.050" (1.27mm)
Pitch - Párování 0.050" (1.27mm) Obal Tube
Celková délka kontaktu - Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Počet řádků 2 Počet poloh Loaded All
Počet poloh 98 Typ montáže Surface Mount
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Pářil stohování Heights 6.5mm
Výška izolace 0.224" (5.69mm) Izolační barva Black
Ochrana proti vniknutí - Funkce -
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis Connector Header Surface Mount 98 position 0.050" (1.27mm)
Jmenovitá hodnota proudu 1A Typ kontaktu Male Pin