M50-4912545
HarwinHarwin
M50-4912545 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: M50-4912545
Výrobce / značka: Harwin
Popis produktu CONN HDR 1.27MM DUAL SMD 50POS
Datasheety: 1.M50-4912545.pdf2.M50-4912545.pdf3.M50-4912545.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
17 pcs
102 pcs
510 pcs
1003 pcs
  • Zpráva
Specifikace M50-4912545
Part Number M50-4912545 Výrobce Harwin
Popis CONN HDR 1.27MM DUAL SMD 50POS Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 15398 pcs Datový list 1.M50-4912545.pdf2.M50-4912545.pdf3.M50-4912545.pdf
napìtí - Ukončení Solder
Styl Board to Board Plátování Shrouded - 4 Wall
Série Archer M50 Rozteč řádků - Párování 0.050" (1.27mm)
Pitch - Párování 0.050" (1.27mm) Obal Tube
Celková délka kontaktu - Ostatní jména 952-3153
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Počet řádků 2
Počet poloh Loaded All Počet poloh 50
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Pářil stohování Heights 6.5mm
Výška izolace 0.224" (5.69mm) Izolační barva Black
Ochrana proti vniknutí - Funkce Board Guide
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis Connector Header Surface Mount 50 position 0.050" (1.27mm)
Jmenovitá hodnota proudu 1A Typ kontaktu Male Pin