M80-4712005
HarwinHarwin
Harwin
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: M80-4712005
Výrobce / značka: Harwin
Popis produktu 10+10 WAY F CRIMP S/BORE WO/JS
Datasheety: 1.M80-4712005.pdf2.M80-4712005.pdf
  • Zpráva
Specifikace M80-4712005
Part Number M80-4712005 Výrobce Harwin
Popis 10+10 WAY F CRIMP S/BORE WO/JS Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3354 pcs Datový list 1.M80-4712005.pdf2.M80-4712005.pdf
drát Typ Discrete Wire Gauge 24-28 AWG
Série Datamate J-Tek řádek Rozteč 0.079" (2.00mm)
stoupání 0.079" (2.00mm) Obal Bulk
Počet řádků 2 Počet poloh 20
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
upevňovací Type - Detailní popis 20 Position Rectangular Receptacle Connector Crimp Gold 24-28 AWG