RH2B-ULCDC12V
IDECIDEC
RH2B-ULCDC12V Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RH2B-ULCDC12V
Výrobce / značka: IDEC
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Datasheety: RH2B-ULCDC12V.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RH2B-ULCDC12V
Part Number RH2B-ULCDC12V Výrobce IDEC
Popis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6156 pcs Datový list RH2B-ULCDC12V.pdf
Zapnout napìtí (Max) 9.6 VDC Vypnout napìtí (Min) 1.2 VDC
styl koncovky Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) spínací napětí 240VAC, 30VDC - Max
Série RH Doba uvolnění 20ms
Typ relé General Purpose Obal Bulk
Ostatní jména 1885-1491 Provozní teplota -25°C ~ 70°C
vypínací čas 20ms Typ montáže Socketable
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce LED Indicator, Test Button
Detailní popis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable Kontakt Rating (aktuální) 10A
Materiál kontaktu Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktní formulář DPDT (2 Form C)
Coil Voltage 12VDC Typ cívky Non Latching
Odpor cívky 40 Ohms Coil Power -
Coil Current 150mA