72V283L6BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 72V283L6BC
Výrobce / značka: IDT (Integrated Device Technology)
Popis produktu IC FIFO 32768X18 6NS 100-BGA
Datasheety: 1.72V283L6BC.pdf2.72V283L6BC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
21 pcs
  • Zpráva
Specifikace 72V283L6BC
Part Number 72V283L6BC Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC FIFO 32768X18 6NS 100-BGA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 1368 pcs Datový list 1.72V283L6BC.pdf2.72V283L6BC.pdf
Napětí - Supply 3.15V ~ 3.45V Dodavatel zařízení Package 100-CABGA (11x11)
Série 72V retransmit Capability Yes
Programovatelné Flags Support Yes Obal Tray
Paket / krabice 100-LBGA Ostatní jména IDT72V283L6BC
IDT72V283L6BC-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Velikost paměti 576K (32K x 18)(64K x 9)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Synchronous
podpora FWFT Yes Expansion Type Depth, Width
Rychlost přenosu dat 166MHz Proud - Supply (Max) 35mA