72V70800PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 72V70800PFG
Výrobce / značka: IDT (Integrated Device Technology)
Popis produktu IC DGTL SW 512X512 3.3V 64-TQFP
Datasheety: 1.72V70800PFG.pdf2.72V70800PFG.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
90 pcs
  • Zpráva
Specifikace 72V70800PFG
Part Number 72V70800PFG Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC DGTL SW 512X512 3.3V 64-TQFP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 7538 pcs Datový list 1.72V70800PFG.pdf2.72V70800PFG.pdf
Napájecí napětí Zdroj Single Supply Napětí - Supply 3 V ~ 3.6 V
Typ Multiplexer Dodavatel zařízení Package 64-TQFP (14x14)
Série 72V Obal Tray
Paket / krabice 64-LQFP Ostatní jména IDT72V70800PFG
IDT72V70800PFG-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
nezávislými okruhy 1 Detailní popis Multiplexer 1 x 4:4 64-TQFP (14x14)
Aktuální - Výstup High, Low - Obvod 1 x 4:4
Číslo základní části 72V70800
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
72V70800PFG8
72V70800PFG8
Výrobci: IDT (Integrated Device Technology)
Popis: IC DGTL SW 512X512 3.3V 64-TQFP
Na skladě: 9539 pcs
Stažení: 72V70800PFG8.pdf
RFQ
72V70210DA
72V70210DA
Popis: IC DGTL SW 1024X1024 144-TQFP
Na skladě: 5628 pcs
Stažení: 72V70210DA.pdf
RFQ
72V70800PF8
72V70800PF8