FS75R12KT3BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FS75R12KT3BOSA1
Výrobce / značka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Popis produktu MOD IGBT LOW PWR ECONO2-6
Datasheety: FS75R12KT3BOSA1.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS
Stav zásob 977 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 977 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace FS75R12KT3BOSA1
Part Number FS75R12KT3BOSA1 Výrobce International Rectifier (Infineon Technologies)
Popis MOD IGBT LOW PWR ECONO2-6 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS
Dostupné množství 977 pcs Datový list FS75R12KT3BOSA1.pdf
Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 1200V VCE (o) (Max) @ VGE, Ic 2.15V @ 15V, 75A
Dodavatel zařízení Package Module Série -
Power - Max 355W Paket / krabice Module
Ostatní jména FS75R12KT3
SP000100441
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
NTC termistor Yes Typ montáže Chassis Mount
Vstupní kapacita (Cies) @ Vce 5.3nF @ 25V Vstup Standard
Typ IGBT Trench Field Stop Detailní popis IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200V 105A 355W Chassis Mount Module
Aktuální - sběratel Cutoff (Max) 5mA Proud - Collector (Ic) (Max) 105A