WP7A-S032VA1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP7A-S032VA1-R500 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WP7A-S032VA1-R500
Výrobce / značka: JAE Electronics, Inc.
Popis produktu CONN RCPT 0.4MM 32POS DUAL SMD
Datasheety: 1.WP7A-S032VA1-R500.pdf2.WP7A-S032VA1-R500.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
1500 pcs
  • Zpráva
Specifikace WP7A-S032VA1-R500
Part Number WP7A-S032VA1-R500 Výrobce JAE Electronics, Inc.
Popis CONN RCPT 0.4MM 32POS DUAL SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 90951 pcs Datový list 1.WP7A-S032VA1-R500.pdf2.WP7A-S032VA1-R500.pdf
Série WP7 stoupání 0.016" (0.40mm)
Obal Tape & Reel (TR) Ostatní jména 670-2804-2
Počet řádků 2 Počet poloh 32
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Pářil stohování Heights 0.7mm Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška nad Board 0.028" (0.71mm) Funkce Solder Retention
Detailní popis 32 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Kontakt Finish Tloušťka 3.90µin (0.099µm)