ASXAMSXA22K152
JSTJST
ASXAMSXA22K152 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ASXAMSXA22K152
Výrobce / značka: JST
Popis produktu SXAM-01T-P0.6 TO SXA-01T-P0.6 6"
Datasheety: ASXAMSXA22K152.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ASXAMSXA22K152
Part Number ASXAMSXA22K152 Výrobce JST
Popis SXAM-01T-P0.6 TO SXA-01T-P0.6 6" Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 180560 pcs Datový list ASXAMSXA22K152.pdf
Wire Gauge 22 AWG Série XA
Ostatní jména 455-3100 Počet řádků 1
Počet vodičů 1 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Délka 6.00" (152.40mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Socket Tin 6.00" (152.40mm) Kontakt Finish Tloušťka -