B24B-PADSS
JSTJST
JST
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B24B-PADSS
Výrobce / značka: JST
Popis produktu CONN HEADER 24POS 2MM TIN-LEAD
Datasheety: B24B-PADSS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace B24B-PADSS
Part Number B24B-PADSS Výrobce JST
Popis CONN HEADER 24POS 2MM TIN-LEAD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 5190 pcs Datový list B24B-PADSS.pdf
napìtí 250V Ukončení Solder
Styl Board to Cable/Wire Plátování Shrouded - 4 Wall
Série PAD Rozteč řádků - Párování 0.079" (2.00mm)
Pitch - Párování 0.079" (2.00mm) Obal Bulk
Celková délka kontaktu - Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Počet řádků 2 Počet poloh Loaded All
Počet poloh 24 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Pářil stohování Heights 12.4mm Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Diferenciální přenos dat Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled Výška izolace 0.402" (10.20mm)
Izolační barva Natural Ochrana proti vniknutí -
Funkce - upevňovací Type Locking Ramp
Detailní popis Connector Header Through Hole 24 position 0.079" (2.00mm) Jmenovitá hodnota proudu 3A
Typ kontaktu Male Pin Tvar kontaktu Square
Materiál kontaktu Copper Alloy Délka kontaktu - příspěvek 0.134" (3.40mm)
Délka kontaktu - párování - Kontakt Tloušťka dokončení - pošta -
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování - Kontakt Dokončit - Post Tin-Lead
Kontakt Konec - Párování Tin-Lead Typ konektoru Header
Aplikace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
B245AE-13
B245AE-13
Výrobci: Diodes Incorporated
Popis: DIODE SCHOTTKY 45V 2A SMA