ALF20C103DF063
KEMETKEMET
ALF20C103DF063 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ALF20C103DF063
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP ALU 10000UF 20% 63V PRESSFIT
Datasheety: ALF20C103DF063.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace ALF20C103DF063
Part Number ALF20C103DF063 Výrobce KEMET
Popis CAP ALU 10000UF 20% 63V PRESSFIT Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 15672 pcs Datový list ALF20C103DF063.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 4.85A @ 100Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 5.4A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole, Press-Fit Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.886" (22.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 51 mOhms Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 64 mOhm @ 100Hz Detailní popis 10000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 64 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 10000µF Aplikace General Purpose