ALF40G103EE063
KEMETKEMET
KEMET
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ALF40G103EE063
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP ALU 10000UF 20% 63V PRESSFIT
Datasheety: ALF40G103EE063.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
216 pcs
  • Zpráva
Specifikace ALF40G103EE063
Part Number ALF40G103EE063 Výrobce KEMET
Popis CAP ALU 10000UF 20% 63V PRESSFIT Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 11708 pcs Datový list ALF40G103EE063.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.575" Dia (40.00mm)
Série ALF40 Ripple Current @ Low Frequency 5.69A @ 100Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 5.81A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole, Press-Fit Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.984" (25.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 53 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 60 mOhm @ 100Hz Detailní popis 10000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 60 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 10000µF Aplikace General Purpose