ALS70U164NP063
KEMETKEMET
ALS70U164NP063 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ALS70U164NP063
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP ALUM 160000UF 20% 63V SCREW
Datasheety: ALS70U164NP063.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
48 pcs
  • Zpráva
Specifikace ALS70U164NP063
Part Number ALS70U164NP063 Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 160000UF 20% 63V SCREW Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 2142 pcs Datový list ALS70U164NP063.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 3.031" Dia (77.00mm)
Série ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 30.6A @ 100Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 32.2A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 1.252" (31.80mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 9 mOhms
Výška - Sedící (Max) 5.827" (148.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 8 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 160000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapacitní 160000µF