ALS80A112DA200
KEMETKEMET
ALS80A112DA200 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ALS80A112DA200
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP ALUM 1100UF 20% 200V SCREW
Datasheety: ALS80A112DA200.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace ALS80A112DA200
Part Number ALS80A112DA200 Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 1100UF 20% 200V SCREW Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 9939 pcs Datový list ALS80A112DA200.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.417" Dia (36.00mm)
Série ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 3.3A @ 100Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 6.5A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.504" (12.80mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 159 mOhms
Výška - Sedící (Max) 2.126" (54.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 236 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 1100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 236 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 1100µF