C0603C104Z4VACTU
KEMETKEMET
C0603C104Z4VACTU Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: C0603C104Z4VACTU
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 0.1UF 16V Y5V 0603
Datasheety: C0603C104Z4VACTU.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace C0603C104Z4VACTU
Part Number C0603C104Z4VACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.1UF 16V Y5V 0603 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 11192005 pcs Datový list C0603C104Z4VACTU.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance -20%, +80%
Tloušťka (Max) 0.034" (0.87mm) teplotní koeficient Y5V (F)
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Série C
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Ostatní jména 399-1098-2
C0603C104Z4VAC
C0603C104Z4VAC7867
Provozní teplota -30°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 0.1µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric)
kapacitní 0.1µF Aplikace General Purpose