C0603C392F4GACTU
KEMETKEMET
C0603C392F4GACTU Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: C0603C392F4GACTU
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 3900PF 16V NP0 0603
Datasheety: C0603C392F4GACTU.pdf
  • Zpráva
Specifikace C0603C392F4GACTU
Part Number C0603C392F4GACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 3900PF 16V NP0 0603 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 227377 pcs Datový list C0603C392F4GACTU.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance 3900pF Tloušťka (Max) C0G, NP0
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Série C Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose hodnocení -
Polarizace 0603 (1608 Metric) Ostatní jména C0603C392F4GAC
C0603C392F4GAC7867
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce C0603C392F4GACTU
Lead Style 0.034" (0.87mm) Výška - Sedící (Max) -
Funkce Low ESL Poruchovost -
Rozšířený popis 3900pF ±1% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) ESR (Equivalent Resistance Series) ±1%
Popis CAP CER 3900PF 16V NP0 0603