C0603C560F5GACTU
KEMETKEMET
C0603C560F5GACTU Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: C0603C560F5GACTU
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
Datasheety: C0603C560F5GACTU.pdf
  • Zpráva
Specifikace C0603C560F5GACTU
Part Number C0603C560F5GACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1558519 pcs Datový list C0603C560F5GACTU.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.034" (0.87mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Série C
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Ostatní jména 399-7939-2
C0603C560F5GAC
C0603C560F5GAC7867
C0603C560F5GACTU-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Low ESL
Poruchovost - Detailní popis 56pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapacitní 56pF Aplikace General Purpose