C0603C683K5RACTU
KEMETKEMET
C0603C683K5RACTU Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: C0603C683K5RACTU
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 0.068UF 50V X7R 0603
Datasheety: C0603C683K5RACTU.pdf
  • Zpráva
Specifikace C0603C683K5RACTU
Part Number C0603C683K5RACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0.068UF 50V X7R 0603 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5051880 pcs Datový list C0603C683K5RACTU.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.034" (0.87mm) teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Série C
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Ostatní jména 399-7955-2
C0603C683K5RAC
C0603C683K5RAC7867
C0603C683K5RACTU-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 0.068µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapacitní 0.068µF Aplikace General Purpose