C0805C100JCGACTU
KEMETKEMET
C0805C100JCGACTU Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: C0805C100JCGACTU
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 0805
Datasheety: C0805C100JCGACTU.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace C0805C100JCGACTU
Part Number C0805C100JCGACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 196351 pcs Datový list C0805C100JCGACTU.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±5%
Tloušťka (Max) 0.055" (1.40mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série C
hodnocení - Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Ostatní jména 399-7131-1
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce High Voltage
Poruchovost - Detailní popis 10pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapacitní 10pF Aplikace General Purpose