C0805C154K4REC
KEMETKEMET
KEMET
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: C0805C154K4REC
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 0805 150NF 16V X7R 10%
Datasheety: C0805C154K4REC.pdf
  • Zpráva
Specifikace C0805C154K4REC
Part Number C0805C154K4REC Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0805 150NF 16V X7R 10% Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 394413 pcs Datový list C0805C154K4REC.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.055" (1.40mm) teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série C
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.15µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapacitní 0.15µF
Aplikace Bypass, Decoupling, ESD Protection
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
C0805C154K4RECAUTO7210
C0805C154K4RECAUTO7210
Výrobci: KEMET
Popis: CAP CER 0805 150NF 16V X7R 10%
Na skladě: 2075277 pcs
Stažení: C0805C154K4RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C154K3RECAUTO
C0805C154K3RECAUTO
Výrobci: KEMET
Popis: CAP CER 0805 150NF 25V X7R 10%
Na skladě: 1733327 pcs
Stažení: C0805C154K3RECAUTO.pdf
RFQ
C0805C154K4RECAUTO
C0805C154K4RECAUTO
Stažení: C0805C154K4RECAUTO.pdf
C0805C154K4REC7210
C0805C154K4REC7210