C0805C472MMGEC
KEMETKEMET
KEMET
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: C0805C472MMGEC
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 0805 4.7NF 63V C0G 20%
Datasheety: C0805C472MMGEC.pdf
  • Zpráva
Specifikace C0805C472MMGEC
Part Number C0805C472MMGEC Výrobce KEMET
Popis CAP CER 0805 4.7NF 63V C0G 20% Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 579106 pcs Datový list C0805C472MMGEC.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.039" (1.00mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série C
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Low ESL Poruchovost -
Detailní popis 4700pF ±20% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapacitní 4700pF
Aplikace ESD Protection
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
C0805C472MAREC7210
C0805C472MAREC7210
Výrobci: KEMET
Popis: CAP CER 0805 4.7NF 250V X7R
Na skladě: 2321887 pcs
Stažení: C0805C472MAREC7210.pdf
RFQ
C0805C472MMGEC7210
C0805C472MMGEC7210
Výrobci: KEMET
Popis: CAP CER 0805 4.7NF 63V C0G 20%
Na skladě: 3679840 pcs
Stažení: C0805C472MMGEC7210.pdf
RFQ
Stažení: C0805C472MAREC7800.pdf
C0805C472MMREC
C0805C472MMREC
Popis: CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 20%
Stažení: C0805C472MMREC.pdf
C0805C472MMGECAUTO7210
C0805C472MMGECAUTO7210
Stažení: C0805C472MMGECAUTO7210.pdf
C0805C472MMREC7210
C0805C472MMREC7210
Stažení: C0805C472MMREC7210.pdf
C0805C472MARECAUTO
C0805C472MARECAUTO
Stažení: C0805C472MARECAUTO.pdf
C0805C472MMGEC7800
C0805C472MMGEC7800
Stažení: C0805C472MMGEC7800.pdf
C0805C472MARECAUTO7210
C0805C472MARECAUTO7210
Stažení: C0805C472MARECAUTO7210.pdf
C0805C472MAGECAUTO7210
C0805C472MAGECAUTO7210
Popis: CAP CER 0805 4.7NF 250V C0G
Stažení: C0805C472MAGECAUTO7210.pdf
C0805C472MMGECAUTO
C0805C472MMGECAUTO
Stažení: C0805C472MMGECAUTO.pdf
C0805C472MAREC
C0805C472MAREC
Stažení: C0805C472MAREC.pdf
Průmyslové zprávy
Rohm dodává 10 automobilových SiC mosfets
„Uvedení řady SCT3xxxxxHR umožňuje společnosti Rohm nabídnout největším výrobním odvětv...
ON přidává k SiC MOSFETům
ON Semiconductor představil dva SiC MOSFETy zaměřené na EV, solární a UPS aplikace. Průmyslov...
APEC: TI si myslí, že postranně vyrábí čip ac-dc s 15mW stand-by
„Toto zařízení dosahuje nejlepší rovnováhy mezi vysokou účinností a ultravysokým hlukem p...
Sponzorovaný obsah: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Analyzátor spektra SIGLENT SVA1015X je velmi výkonný a flexibilní nástroj pro různá měření...
Očekává se, že výdaje na polotovary v tomto roce klesnou o 14% a v příštím roce vzrostou o 27%