C1206C330F2GACTU
KEMETKEMET
C1206C330F2GACTU Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: C1206C330F2GACTU
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 33PF 200V NP0 1206
Datasheety: C1206C330F2GACTU.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace C1206C330F2GACTU
Part Number C1206C330F2GACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 33PF 200V NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 106807 pcs Datový list C1206C330F2GACTU.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.035" (0.88mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série C
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména C1206C330F2GAC
C1206C330F2GAC7800
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Low ESL
Poruchovost - Detailní popis 33pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
kapacitní 33pF Aplikace General Purpose