C1206C472M2RACTU
KEMETKEMET
C1206C472M2RACTU Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: C1206C472M2RACTU
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 4700PF 200V X7R 1206
Datasheety: C1206C472M2RACTU.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace C1206C472M2RACTU
Part Number C1206C472M2RACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 4700PF 200V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1003373 pcs Datový list C1206C472M2RACTU.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.035" (0.88mm) teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série C
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména C1206C472M2RAC
C1206C472M2RAC7800
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 4700pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapacitní 4700pF Aplikace General Purpose