C340C752JDG5TA
KEMETKEMET
KEMET
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: C340C752JDG5TA
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 7500PF 1KV NP0 RADIAL
Datasheety: C340C752JDG5TA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace C340C752JDG5TA
Part Number C340C752JDG5TA Výrobce KEMET
Popis CAP CER 7500PF 1KV NP0 RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 43529 pcs Datový list C340C752JDG5TA.pdf
Napětí - Jmenovitá 1000V (1kV) Tolerance ±5%
Tloušťka (Max) - teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.400" L x 0.270" W (10.16mm x 6.85mm) Série Goldmax, 300
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Rozestup vývodù 0.200" (5.08mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.460" (11.68mm)
Funkce High Voltage Poruchovost -
Detailní popis 7500pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapacitní 7500pF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
C340C683J1G5CA
C340C683J1G5CA
Výrobci: KEMET
Popis: CAP CER 0.068UF 100V NP0 RADIAL