C921U331KYYDBA7317
KEMETKEMET
C921U331KYYDBA7317 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: C921U331KYYDBA7317
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace C921U331KYYDBA7317
Part Number C921U331KYYDBA7317 Výrobce KEMET
Popis CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4113 pcs Datový list
Napětí - Jmenovitá 400VAC Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) - teplotní koeficient Y5P (B)
Velikost / Rozměry 0.354" Dia (9.00mm) Série C900
hodnocení X1, Y2 Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Disc Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 330pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc kapacitní 330pF