CK05BX331K
KEMETKEMET
CK05BX331K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CK05BX331K
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 330PF 200V 10% RADIAL
Datasheety: 1.CK05BX331K.pdf2.CK05BX331K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace CK05BX331K
Part Number CK05BX331K Výrobce KEMET
Popis CAP CER 330PF 200V 10% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 97946 pcs Datový list 1.CK05BX331K.pdf2.CK05BX331K.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) - teplotní koeficient BX
Velikost / Rozměry 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Série Military, MIL-C-11015, CK05