0505J3000330FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J3000330FQT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0505J3000330FQT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 33PF 300V C0G/NP0 0505
Datasheety: 0505J3000330FQT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 0505J3000330FQT
Part Number 0505J3000330FQT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 33PF 300V C0G/NP0 0505 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 37406 pcs Datový list 0505J3000330FQT.pdf
Napětí - Jmenovitá 300V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.050" (1.27mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0505 (1313 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce High Q, Low Loss Poruchovost -
Detailní popis 33pF ±1% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) kapacitní 33pF