0505Y3000680FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505Y3000680FQT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0505Y3000680FQT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 68PF 300V C0G/NP0 0505
Datasheety: 0505Y3000680FQT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 0505Y3000680FQT
Part Number 0505Y3000680FQT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 68PF 300V C0G/NP0 0505 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 34683 pcs Datový list 0505Y3000680FQT.pdf
Napětí - Jmenovitá 300V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.050" (1.27mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0505 (1313 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce High Q, Low Loss, Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 68pF ±1% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric) kapacitní 68pF