0603J0100181GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0100181GCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0603J0100181GCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 180PF 10V C0G/NP0 0603
Datasheety: 1.0603J0100181GCT.pdf2.0603J0100181GCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
8000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0603J0100181GCT
Part Number 0603J0100181GCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 180PF 10V C0G/NP0 0603 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 329290 pcs Datový list 1.0603J0100181GCT.pdf2.0603J0100181GCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 180pF ±2% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) kapacitní 180pF