0603J0635P60BCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0635P60BCR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0603J0635P60BCR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 5.6PF 63V C0G/NP0 0603
Datasheety: 1.0603J0635P60BCR.pdf2.0603J0635P60BCR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
32000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0603J0635P60BCR
Part Number 0603J0635P60BCR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 5.6PF 63V C0G/NP0 0603 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 251818 pcs Datový list 1.0603J0635P60BCR.pdf2.0603J0635P60BCR.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±0.1pF
Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 5.6pF ±0.1pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) kapacitní 5.6pF